Privaatsuspoliitika


See privaatsuspoliitika kirjeldab, kuidas Navy Blue OÜ kogub ja kasutab piiratud andmeid küpsiste abil meie veebisaidil https://navyblue.ee/.

1. Küpsiste abil kogutud andmed

Me kasutame küpsiseid järgmistel eesmärkidel:

  • Keele valik: Me salvestame kasutaja eelistatud keele mugavuse suurendamiseks korduvate külastuste ajal veebisaidil ning keeleinfo hankimiseks, kui see pole muul viisil kättesaadav.

2. Kontaktvormid

Meie veebisaidil https://navyblue.ee/ on kaks kontaktvormi:

  • "Saada meile sõnum" vorm kodulehel: Pakume võimalust meiega ühendust võtta ka kodulehel oleva "Saada meile sõnum" vormi kaudu. Palun olge teadlikud, et teie andmeid võib koguda sõnumi töötlemise ja tagasiside pakkumise eesmärgil.

  • Vorm "Saage partneriks" lehel "Become a Partner": Tutvuge selle vormi kohta esitatud teabega, et mõista, milliseid andmeid võime koguda ja kuidas neid kasutatakse.

3. Nõusolek privaatsuspoliitikaga

Külastades meie veebisaiti https://navyblue.ee/ ja kasutades seda, nõustute meie privaatsuspoliitikaga ja sellega, kuidas kasutame küpsiseid eespool nimetatud piiratud eesmärkidel.

4. Privaatsuspoliitika värskendused

Me võime aeg-ajalt oma privaatsuspoliitikat uuendada. Peaksite perioodiliselt kontrollima meie veebisaidi https://navyblue.ee/ seda lehte, et olla kursis poliitika viimase versiooniga.

Viimati uuendatud: 29. september 2023